Sprzedaż

Dział Sprzedaży składa się z doświadczonej kadry, od lat zajmującej się zakupami i sprzedażą w branży dystrybucji materiałów budowlanych. Każdy region Polski obsługiwany jest przez doświadczonego mobilnego Przedstawiciela, którego wspomaga Koordynator z siedziby firmy. Praca w nowoczesnym programie sprzedażowym SAP Business One w połączeniu z wyselekcjonowaną kadrą pozwala na fachową i szybką obsługę każdego Klienta.

Marzena Chrząstowska

Marzena Chrząstowska
Kierownik Działu Dystrybucji

m.chrzastowska@grupapdb.pl

tel. 609 047 305

Ewa Dutkiewicz

Ewa Dutkiewicz
Zastępca Kierownika Działu Dystrybucji

e.dutkiewicz@grupapdb.pl

tel. 695 950 797

Marianna Juskowiak

Marianna Juskowiak
Koordynator Sprzedaży

m.juskowiak@grupapdb.pl

tel. 698 147 862

Hanna Szymańska

Hanna Szymańska
Koordynator Sprzedaży

h.szymanska@grupapdb.pl

tel. 533 329 200

Anika Kaczmarek

Anika Kaczmarek
Koordynator Sprzedaży

a.kaczmarek@grupapdb.pl

tel. 533 329 100

Iwona Łabędzka

Iwona Łabędzka
Koordynator Sprzedaży

i.labedzka@grupapdb.pl

tel. 696 023 033

Agnieszka Płatek

Agnieszka Płatek
Asystent ds. Sprzedaży

a.platek@grupapdb.pl

tel. 884 044 100

Joanna Kasprzak

Joanna Kasprzak
Asystent ds. Sprzedaży

j.kasprzak@grupapdb.pl

tel. 515 030 881

Joanna Okręt

Joanna Okręt
Asystent ds. Sprzedaży

j.okret@grupapdb.pl

tel. 887 750 963

Kamila Stachowiak<br />

Kamila Stachowiak
Asystent ds. Sprzedaży

k.stachowiak@grupapdb.pl

tel. 887 751 137

Patrycja Przeniczka

Patrycja Przeniczka
Asystent ds. Sprzedaży

p.przeniczka@grupapdb.pl

tel. 695 951 202

Magdalena Cugier<br />

Magdalena Cugier
Asystent ds. Sprzedaży

m.cugier@grupapdb.pl

tel. 887 750 969

Karolina Suchocka

Karolina Suchocka
Asystent ds. Sprzedaży

k.suchocka@grupapdb.pl

tel. 887 750 969

Andrzej Pierchała

Andrzej Pierchała
Regionalny Kierownik sprzedaży
Region Południowo-Zachodni

a.pierchala@grupapdb.pl

tel. 533 329 600

Krzysztof Lemański

Krzysztof Lemański
Regionalny kierownik sprzedaży
Region Północno-Zachodni

k.lemanski@grupapdb.pl

tel. 695 951 322

Robert Dziekoński

Robert Dziekoński
Regionalny kierownik sprzedaży
Region Północny

r.dziekonski@grupapdb.pl

tel. 694 433 770

Paweł Drążkowiak

Paweł Drążkowiak
Regionalny kierownik sprzedaży
Region Zachodni

p.drazkowiak@grupapdb.pl

tel. 887 750 976

Rafał Kmiecik

Rafał Kmiecik
Regionalny kierownik sprzedaży
Region Południowo-Wschodni

r.kmiecik@grupapdb.pl

tel. 793 530 030